Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Miejsce biwakowania w Lasce

Miejsce biwakowania w Lasce usytuowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Zbrzyca na 28km kajakowego „Szlaku Zbrzycy”. Na terenie miejsca biwakowania znajduje się przystań kajakowa z sanitariatami wyposażonymi w toalety, umywalkę i prysznice. Sanitariaty udostępniane są gościom w ramach opłaty za nocleg. Bezpośrednio przy wjeździe znajduje się wydzielone miejsc do parkowania samochodów.

Na miejscu biwakowania w Lasce można nocować zarówno w namiocie jak i w przyczepach kempingowych czy kamperach (nie zapewnimy przyłączy do prądu). Przy sanitariatach udostępnione są gniazdka elektryczne na bieżące potrzeby gości (np. podładowanie telefonu).

Miejsce biwakowania wyposażono w 2 zadaszenia z miejscami na ogniska, które są również udostępnione w ramach opłaty za nocleg. Przy wiatkach, raz dziennie uzupełniane jest bezpłatnie drewno na ognisko. Jest możliwość bieżącego dokupienia drewna opałowego u opiekunów miejsca biwakowania.

Goście miejsca biwakowania w Lasce są usprawnieni do korzystania z palcu zabaw znajdującego się przy „Pokojach Gościnnych w Lasce”.  

Na terenie miejsca biwakowania w Lasce obowiązuje kategoryczny zakaz stosowania ognia otwartego poza miejscami do tego wyznaczonymi (miejsca na ognisko).

 

Pole biwakowe w Lasce to doskonały wybór jeśli szukacie Państwo pięknego i zacisznego miejsca na wypoczynek i nocleg na Kaszubach.