Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wypoczynek w Lasce pokoje i namioty

Laska to historyczna wieś położona nad rzeką Zbrzyca w sąsiedztwie Jezior i Lasów Borów Tucholskich. Jezioro „Zmarłe” oddalone około 700m Laski cechuje się wodą 1-szej klasy czystości i w sezonie letnim jest wykorzystywane zarówno przez turystów jak i lojalną ludność w celach wypoczynkowych oraz jako niestrzeżone kąpielisko.

 

W Lasce Nadleśnictwo Przymuszewo prowadzi dwa obiekty w których świadczymy usługi noclegowe. Pokoje gościnne w Lasce i Miejsce Biwakowania w Lasce. Oba obiekty są oddalone od siebie niespełna 400m.

Prezentacja pokoi gościnnych i miejsca biwakowania w Lasce widnieje także na portalu noclegowym Meteor, gdzie można zamieścić opinię o obiekcie..

Pokoje gościnne w Lasce

Nadleśnictwo dysponuje czterema lokalami w zabudowie szeregowej, jednym lokalem dwuosobowym na piętrze oraz jednym osobnym pokojem gościnny w budynku głównym. Oferowane lokale w zabudowie szeregowej są 4 -osobowe z możliwością dostawki (1-3 osoby). Pokój gościnny jest 2 - osobowy. Każdy z czterech lokali składa się z tarasu, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz 2 pokoi na piętrze. Jeden z pokoi jest pokojem przechodnim do drugiego pokoju. Serdecznie zapraszamy!

Miejsce biwakowania w Lasce

Miejsce biwakowania w Lasce usytuowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Zbrzyca na 28km kajakowego „Szlaku Zbrzycy”. Na terenie miejsca biwakowania znajduje się przystań kajakowa z sanitariatami wyposażonymi w toalety, umywalkę i prysznice. Sanitariaty udostępniane są gościom w ramach opłaty za nocleg. Bezpośrednio przy wjeździe znajduje się wydzielone miejsc do parkowania samochodów.